Reklama

Beckham zdradza swoje sekrety

David Beckham jest najpopularniejszym graczem w najpopularniejszej grze na świecie. Na szczyt zaprowadził go talent, ale przede wszystkim upór. Poznaj tajemnicę jego sukcesu i wyciągnij wnioski dla siebie.

- Nigdy nie zagrasz dla narodowej reprezentacji. Jesteś na to za mały i nie dość silny - te słowa usłyszał 13-letni David Beckham od swojego trenera piłki nożnej. Faceta, który teoretycznie miał inspirować dzieciaki, być ich mentorem. Zazwyczaj na łamy czasopism trafiają świetni nauczyciele.

Reklama

Jednak ta historia zaczyna się hołdem dla kiepskich belfrów. Tych zgorzkniałych, upartych, głupich. Tych, którym nadmuchane ego każe zdławić swoich uczniów, sprowadzić ich od parteru. Beckham przejrzał swojego trenera na wylot.

- Chociaż to, co usłyszałem, wyprowadziło mnie z równowagi, jednocześnie zacząłem myśleć: udowodnię wszystkim, że mogę zawodowo grać w piłkę - mówi.

Słowa trenera uświadomiły młodemu Davidowi, że małemu chłopcu nic nie przyjdzie łatwo. Dziś Beckham ma 180 cm wzrostu, 74 kg wagi i nie tylko grał w drużynie narodowej, ale przez 6 lat nosił na ramieniu opaskę kapitana reprezentacji.

W tym roku po raz setny wybiegł na boisko w narodowych barwach. - Niewielu graczy to osiąga - podkreśla. - Gdy mi się udało, byłem bardzo dumny.

Wznieśmy więc toast za kiepskich nauczycieli, którzy zupełnie niechcący dali nam wielu wspaniałych sportowców, naukowców , artystów. Beckham jest tego koronnym przykładem.

Zapytałem go, czy słowa Keitha Richardsa, który powiedział, że wychodzi na scenę, by zaznać spokoju, pasują do jego życia. Beckham wybuchnął śmiechem. - Wow, strzał w dziesiątkę. Wokół mnie i mojej rodziny panuje totalne szaleństwo. Bez wątpienia to tam, na boisku, czuję się najlepiej. Tam znajduję szczęście. Wiem, co robię, i wiem, że robię to dobrze.

Zobacz tutaj panią, która zrobiła karierę na domniemanym seksie z Beckhamem

Dowiedz się więcej na temat: sekret | David Beckham | beckham

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje