Reklama

X oraz ACE - nowe korki adidas dla graczy zmieniających futbol

W futbolu liczą się tylko dwa typy piłkarzy - jedni wygrywają chaosem, drudzy kontrolują wszystko - tacy zawodnicy są kluczowi w dzisiejszej piłce nożnej. Najlepsi trenerzy, gracze oraz autorytety - wszyscy są zgodni, że futbol się zmienił. O jego obliczu decydują ci, którzy jednym zagraniem potrafią odmienić losy meczu oraz piłkarze, którzy reżyserują wydarzenia na boisku.

- Nazywam ich chaos oraz control - tłumaczy jeden z najlepszych trenerów na świecie Pep Guardiola. - Są tacy, którzy myślą więcej o rozwiązaniach korzystnych dla drużyny. To bardzo inteligentni zawodnicy mający wizję zwycięstwa. Oni kontrolują grę. Po drugiej stronie mamy tych, którzy wygrywają chaosem. Bazują na swoim instynkcie oraz talencie. Mogą zrobić z piłką absolutnie wszystko i żaden trener nie jest w stanie nad tym zapanować. Nie można ich ograniczyć - mówi Guardiola.

Reklama

Specjalnie dla tych dwóch typów piłkarzy powstały nowe, dedykowane korki. Stare modele nie będą już produkowane - F50, Predator, 11pro oraz Nitrocharge przechodzą do historii. Teraz nadszedł czas chaosu oraz kontroli. Są tylko X i ACE.

ACE15


Niektórzy urodzili się, by kontrolować wydarzenia na boisku. To oni pociągają za sznurki i regulują tempo gry. Każdy klasowy zespół potrzebuje gracza wyznaczającego kierunek gry. Takiego, który wprowadzi w życie plan nakreślony przez trenera w szatni. To oni ustalają porządek na boisku. Piłkarze tacy jak Mesut Oezil, James Rodriguez, Oscar, Manuel Neuer czy Ivan Rakitić spajają swoje drużyny. Dla takich zawodników adidas przygotował korki ACE15.

ACE15 został stworzony, by w pełni panować nad piłką. Element CONTROL WEB pozwala kontrolować futbolówkę dzięki materiałowi stworzonemu w technologii 3D. Trzy warstwy buta oraz powłoka EVA umożliwiają zabójcze strzały. Całkiem nowe ustawienie kołków daje możliwość lepszego przetaczania piłki pod podeszwą. Unikalna powłoka NSG zapewnia z kolei pełną kontrolę w każdych warunkach pogodowych.

X15


Tacy piłkarze nie podporządkowują się zasadom. To oni wzniecają pożar na boisku. Błysk geniuszu, który podrywa kibiców z krzesełek - oto ich specjalność. Nawet najlepsza obrona, czy precyzyjna taktyka nie jest w stanie ich powstrzymać. Ci gracze są specjalistami w sianiu chaosu. Thomas Mueller, Gareth Bale, Luis Suarez, Karim Benzema, czy Alvaro Morata - oni zawsze decydują się na strzał bez chwili zastanowienia. To dla nich adidas stworzył X15.X15 jest bardzo groźny na nogach piłkarzy, którzy zawsze wzbudzają strach rywali. Oplatający kostkę element TECHFIT COLLAR jest niezwykle elastyczny i dopasowuje się do nogi. Podeszwa X-CLAW daje doskonałą przyczepność, a przy tym jest bardzo lekka. Cholewa X-CAGE z połączonych elementów pozwala najbardziej dynamicznym piłkarzom na świecie swobodnie dryblować w kluczowych momentach meczu. But pokryty jest także powłoką X-SKIN złożoną z trzech warstw. Zapewnia ona wygodę, ochronę i doskonałą jakość niezależnie od pogody.

Nowe korki ACE15 oraz X15 zadebiutowały na stopach czołowych piłkarzy świata 6 czerwca, w finale Ligi Mistrzów UEFA. W sprzedaży detalicznej oraz internetowej dostępne będą od 1 lipca.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje