Reklama

Nowa kolekcja marki Diverse

Diverse Extreme Team powrócił z rajdu Dakar z nowymi pomysłami, które zainspirowały markę do wypuszczenia na rynek serii ubrań i akcesoriów "Dakar Rally" inspirowanych klimatem i kolorami tajemniczej, afrykańskiej pustyni.

Swym krojem seria nawiązuje do regularnej kolekcji Diverse'a i z pewnością spodoba się nie tylko pasjonatom legendarnego rajdu.

Reklama

W genezę marki Diverse od początku wpisane są sporty ekstremalne. Stąd powołanie Diverse Extreme Team, który zrzesza zawodników, wspiera rozwój ich kariery i stwarza warunki do osiągania coraz lepszych wyników.

Udział w legendarnym Rajdzie Dakar był wydarzeniem roku dla Diverse Extreme Team. Jak wiadomo, już samo dotarcie na metę tego pustynnego maratonu stanowi ogromne osiągnięcie. Ta sztuka udała się zawodnikom Diverse Extreme Team już podczas pierwszego startu!

Dakar w bezlitosny sposób obnaża słabości fizyczne i psychiczne uczestników. Pomimo stwarzanych zagrożeń, co rok przyciąga jak magnes setki zawodników gotowych na walkę z przeznaczeniem.

Wyzwanie musiało również skusić Diverse'a. Różnorodność, adrenalina i poszukiwanie nowych form ekspresji to kwintesencja filozofii marki oraz ludzi, których skupia wokół siebie - zainteresowanych aktywnym stylem życia, muzyką, sztuką i kulturą największych aglomeracji świata.

Za rok Diverse wraca do Dakaru, by poszukiwać dalszych inspiracji!

Diverse Extreme Team

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kolekcja | team | Dakar

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje