Drużynowe Mistrzostwa Polski w Motocrossie

W niedzielę 18 października w Chełmnie odbyły się Zespołowe Mistrzostwa Polski w Motocrossie.

W klasie MX85 wygrał Szymon Motylewski (reprezentujący KM Wisła Chełmno), który zwyciężył w obu biegach. Drugie miejsce zajął Maciej Więckowski (KM Cross Lublin EkoKlinkier), a trzecie Dawid Konkol (AMK Poltarex Człuchów).

Natomiast w klasie MX2 Junior, zawodnicy zostali zdeklasowani przez Bartosza Piątka (KM Cross Lublin EkoKlinkier), który zdobył komplet 50 punktów. Na podium stanęli także kolejno: Bartosz Sawczuk (Motoklub Olsztyn) oraz Adrian Piłat (MK Jasam Lidzbark Warmiński).

W klasie MX2 zwyciężył Łukasz Lonka (AP Głogów). Natomiast medale za drugą i trzecią lokatę odebrali odpowiednio Łukasz Wysocki (KM Wisła Chełmno) i Jacek Olszewski (LKS Jastrząb Lipno).

W rywalizacji klasy MX1 po zaciętej walce zwyciężył Karol Kędzierski z KM Cross Lublin EkoKlinkier. Drugie miejsce zajął Łukasz Kurowski (AMK Drwęca Ostróda), a trzecie Karol Knap (KM Wisła Chełmno).