Reklama

Diana: wspomnienia sezonu

- Dalej leje, pozostają wspomnienia z minionego sezonu - to już szósty odcinek dziennika dokumentującego pobyt Diany z Diverse Extreme Team w kurorcie Les 2 Alpes,

Kolejny dzień brzydkiej pogody. Od rana leje. W tej chwili na dworze jest 4,5 stopnia Celcjusza a jeszcze w poniedziałek było tu lato, 27 stopni!!! Już mamy dość siedzenia. Jedyną rzeczą, która trzyma nas przy życiu jest optymistyczna prognoza na następne dni, nowy śnieg na górze i dobry humor.

Reklama

Przy takiej pogodzie mogę tylko powspominać świetne dni tego sezonu, jak na przykład luty w Innsbrucku. Warunki przypominały bardziej Summer Camp, niż te które mamy obecnie w Les 2 Alpes. Nordpark, czyli jedna z moich ulubionych miejscówek do jazdy. Park, do którego wyjeżdżą się gondolką, praktycznie z samego Innsbrucka. Choć śniegu było niedużo, to dwie skocznie w sam raz do treningu. Słoneczko, miękko, muzyka, znajomi i po prostu zajawka. Nordpark ma jeszcze taką zaletę, że nie jest skomercjalizowanym miejscem, więc nigdy nie ma tam tłumów. Wyciągiem krzesełkowym, który znajduje się tuż nad parkiem, wjeżdża się ze dwie minuty. Można się najeździć! Miałam tam jeden z lepszych dni sezonu, gdy wszystkie tricki wychodziły mi czysto i stylowo.

O takim właśnie jeżdżeniu marzę w Les 2 Alpes... Czekam więc, czekam z utęsknieniem na ładną pogodę.

Diana

Diverse Extreme Team

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wspomnienia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje