Reklama

Będzie lato z gwiazdami na śniegu

Czas letnich wakacji nie kojarzy się z szaleństwami na śniegu. Ale niedługo pewnie już będzie.

Już w czerwcu rusza kolejna edycja SnowDays.pl - obozów sportowych skierowanych do młodzieży szukającej letnich wrażeń, ale na śniegu!

Reklama

Gdzie jest to możliwe? Na największym lodowcu w Europie, Les 2 Alpes we Francji, nie będzie problemu by jeździć. Od 14 czerwca do 30 sierpnia na wysokości 3 600 m n.p.m. będzie można podszkolić pod okiem wieloletnich reprezentantów Polski w snowboardzie Wojtka Pająka i Jakuba Honcza. Na freestylowych narciarzy będzie czekał Stanisław Karpiel.

- Zostało jeszcze kilka miejsc, a zainteresowanie jest bardzo duże. To prawdziwa alternatywa dla tradycyjnie spędzanych wakacji. Zima w Polsce nie zawsze spełnia nasze oczekiwania, więc chcieliśmy wyjść naprzeciw prawdziwym miłośnikom zimowych dyscyplin - komentuje Marek Sąsiadek, olimpijczyk i instruktor w kategorii Half Pipe.

Można też jechać do Austrii, gdzie od 5 lipca rozpoczynają się Polskie Dni na śniegu w kurorcie sportowo wypoczynkowym Zell am See - Kaprun. - Kilka lat temu rozpocząłem swoją letnią przygodę na stokach alpejskich lodowców. Nie ma to jak opalać się w letnim słońcu, jadąc na desce po rewelacyjnie przygotowanych trasach - zaznacza aktor Bartosz Obuchowicz.

Najwcześniej, bo już w połowie czerwca, Polacy spotkają się również na Polskich Dniach na lodowcu Massocorto we Włoszech - W tym roku będę uczył showmana Michała Koterskiego i boksera Przemysława Saletę. Co roku jest coraz więcej ludzi, koncertów, atrakcji oraz VIP-ów. Właściwie Polacy są wszędzie - mówi olimpijczyk, zwycięzca tegorocznego Pucharu Świata we Włoszech w konkurencji snowcross, Mateusz Ligocki.

Bogata oferta lata na śniegu zaczyna się zatem od obozów sportowych SnowDays we Francji po life-stylowe klimaty Polskich Dni w Alpach włoskich i austriackich.

Open2be

INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: lato

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje