Will Finds a Way: Pokonaj każdą przeszkodę z Under Armour

"Jedno jest niezaprzeczalne i niezmienne w drodze do osiągnięcia sukcesu – ciężka praca" - mówi Dwayne "The Rock" Johnson /materiały prasowe

Dwayne Johnson, znany amerykański aktor, który jest narratorem kampanii marki Under Armour “Will Finds a Way", przedstawia swoje życie jako potwierdzenie, że bycie The Hardest Worker in the Room pozwala na pokonywanie wszelkich przeszkód.

Reklama

"Na przestrzeni lat ponosiłem bolesne porażki, aż wreszcie moje marzenia zupełnie spełzły na niczym, co nieuchronnie przycisnęło mnie do muru. W trakcie mojej drogi "na prostą" zrozumiałem, że jedno jest niezaprzeczalne i niezmienne w drodze do osiągnięcia sukcesu - ciężka praca" - mówi Johnson.

Johnson opowiada również historię nieustraszonych wojowników, którzy dzięki silnej woli i ciężkiej pracy osiągają mistrzostwo w swojej dziedzinie sportu:

Reklama

Dennis Smith Jr. - przeszedł kontuzję kolana, która zagroziła utratą jego największego marzenia, dostania się do elitarnej drużyny uczelnianej i następnie do NBA. Po tym jak nauczył się robienia wsadów na boiskach swojego rodzinnego miasta Fayetteville w Północnej Karolinie i nie zważał na wszelkie przeszkody zewnętrzne, udało mu się dostać na parkiety NBA, gdzie nadal gra jak w amoku, nie zapominając jak blisko był od stracenia szansy na realizacje swoich marzeń.

Teddy Riner - od najmłodszych lat poświęcił się judo i ma na celu stać się najlepszym judoką wszech czasów. Ludzie sądzą, że łatwo osiąga swoje wyniki, ale nikt nie jest świadomy jak wcześnie zaczyna swój każdy dzień, jak wiele godzin spędza w siłowni i w jaki sposób utrzymuje swoje ciało i umiejętności w doskonałej formie. Pragnie przedefiniować co jest w judo możliwe i dąży do tego, żeby zostać najlepszym judoką na świecie.

Johnny Agar - stanowi inspirację dla marki Under Armour, z którą rozpoczął swoją wyjątkową współpracę w 2017 roku, kiedy to zagrał w swojej "domowej" wersji reklamy Under Armour. Dziś jego historia jest przytoczona w kampanii "Will Finds a Way". Johnny każdego dnia zmaga się niewyobrażalnymi wyzwaniami. Cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, przez które stracił podstawowe zdolności życiowe, jak chodzenie czy samodzielne jedzenie.

Mimo to wstaje każdego dnia, żeby trenować i przygotowywać się do zawodów sportowych, których trenowania nie podjęłaby się większość zdrowych ludzi, nie cierpiących na ograniczenia spowodowane niepełnosprawnością. Ignoruje wątpliwości własnego ciała i dąży do przekraczania swoich fizycznych granic samą tylko siłą emocjonalną, jaką w sobie znajduje. Trenuje z wigorem, aby przejść razem ze swoim ojcem ostatnia milę triatlonu.

Javon "Wanna" Walton - zbyt dobrze znane jest mu słowo "nie", które słyszał wielokrotnie w swoim krótkim dziesięcioletnim życiu od sceptyków, którzy nie wierzyli, że jego marzenia mogą się urzeczywistnić. Jego bezkompromisowa postawa wobec trenowania i zostania mistrzem dwóch dyscyplin - gimnastyki i boksu - napędzana jest wizją stania się pewnego dnia mistrzem wagi ciężkiej; nic nie stanie mu na drodze.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje