Reklama

Osobisty trener i dietetyk w bransoletce

Już wkrótce do sklepów trafi nowy produkt firmy Jawbone. To interaktywna bransoletka, która zachowuje się jak osobisty trener. Śledzi nawyki żywieniowe, styl życia oraz długość snu osoby, która ją nosi.

Reklama

Bransoletka prosi nawet o wstanie i odrobinę ruchu, gdy jej właściciel zbytnio się zasiedzi. Nowy produkt firmy Jawbon, specjalizującej się do tej pory w zestawach słuchawkowych, z pewnością pomoże tym, którym w prowadzeniu zdrowego stylu życia, przeszkadza jedynie brak motywacji. Bransoletka jest zsynchronizowana ze specjalnym oprogramowaniem przeznaczonym dla smartfonów.

Reklama

Potrafi niemal wszystko

Osobisty trener w bransoletce ma bardzo wiele funkcji. Wbudowany czujnik ruchu śledzi liczbę kroków, dystans a nawet prędkość, z jaką porusza się osoba, która ją nosi. Liczy ilość czasu, jaką spędzamy na wysiłku fizycznym, by potem na ekranie telefonu pojawił się wykres naszej aktywności w ciągu dnia. Potrafi także analizować sen i wibrując zbudzić jej użytkownika w momencie, gdy ten będzie najbardziej wypoczęty.

Dietetyk w miniaturze

W tej dyskretnej bransoletce "ukrywa się" także dietetyk. Wystarczy, że zrobimy zdjęcie potrawy jaką spożywamy a ona określi liczbę kalorii i poinformuje nas kiedy będziemy mogli zjeść następny posiłek. Poradzi także, z jakich produktów powinien się on składać.

RMF24.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: bransoletki | styl życia | bransoletka | dietetyk | trener | Fitness | odchudzanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje